kakas (12 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 20:51
59.800 HUF
165.21 USD
NÉMETH MIKLÓS (1934-2012) "KAKAS (BONVIVÁN)" 2008 (50X35 cm) OLAJ-PASZTELL, FESTMÉNY EREDETI, RITKA!
69.000 HUF
190.63 USD
Feltöltve: 2023. nov. 23. 02:00
42.002 HUF
116.04 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:56
49.500 HUF
136.76 USD
Feltöltve: 2023. szept. 10. 19:16
56.000 HUF
154.71 USD
3017
bardócz dezső
bécsi íróasztal
orosz egyenruha
ezüst karkötő zafír
agár 2021
karácsonyfadísz propaganda
alföldi autós gyerek
sörnyitó figura
kurd szőnyeg
gorka jelzett
herendi fedeles tál
kalocsai fűszer tartó
hanság
art deco nagy tálaló
zsolnay aranyszegélyű
halászok rézkarc
helena tynell
bálint zsombor
csokoládé figura
angyalkás asztal
antik perzsa ezüst
gödöllő herendi siang
vegyes bankjegy
ezüstözött pipere