ferenczy károly (6 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
1.960.000 HUF
5,414.81 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
132.61 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 06:01
680.000 HUF
1,878.61 USD