ferenczy károly (6 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
2.800.000 HUF
7,747.84 USD
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
132.82 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 06:01
680.000 HUF
1,881.62 USD
horthy ezüst
ágy keret
kerékpárlámpa
állat szobor
anne
hajdú b
férfi pénztárca
őrség
ezüst euro
bronz büszt
retro autó
gáz főző
fehérarany karikagyűrű
tányér virágos
artdeco gyűrű
10 forint 1989
kiss ernő
50x70
zsolnay ginkgo
antik levesestál
kalcit
szecessziós kancsó
pannon gsm
kőbányai figura
fém asztal