márffy (10 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
180.000 HUF
499.01 USD
220.000 HUF
609.90 USD
CS. NÉMETH MIKLÓS: Kalapos nő, 1989 (akvarell portré, jelz., 25x35) Márffy, Tóth Menyhért tanítványa
19.000 HUF
52.67 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 08:18
120.000 HUF
332.68 USD
percival
vendéglátóipari
hosszú gyöngysor
terrakotta tál
kávéscsésze porcelán
fa retro
zsolnay tehénke
hímzésminta
két súlyos falióra
türkizköves fülbevaló
kard csatlék
kocsonyás alföldi
lengyel festmény
herendi tortatál
alföldi porcelán teás
német boxer
városlődi váza
niklova
rajzasztal
hajdú katalin
idrányi
gyöngyház intarzia
bavaria szett
bambuszmintás
fedák