márffy (14 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
180.000 HUF
498.08 USD
220.000 HUF
608.76 USD
CS. NÉMETH MIKLÓS: Kalapos nő, 1989 (akvarell portré, jelz., 25x35) Márffy, Tóth Menyhért tanítványa
19.000 HUF
52.57 USD
CS. NÉMETH MIKLÓS: Absztrakt nemiség, '84 (pasztell 25x35 erotikus) Márffy, Tóth Menyhért tanítványa
15.000 HUF
41.51 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 21:06
45.000 HUF
124.52 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 18:27
9.900 HUF
27.39 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 08:18
120.000 HUF
332.05 USD
karneol gyűrű
furnér
kávézó asztal
szilvásy pál
emeletes tortatál
timberland
lámpás antik
drasche porcelán
festett ikon
kínai bronz
festmény óra
vas csillár
nyilaskereszt
berta sándor
rozé arany
farmering
irodaszék
anita
mobiltelefon
royal kávés
füzesi
herendi korsó
üveg medál
fa zsiráf
zwiebelmuster