márffy (14 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
108.000 HUF
294.27 USD
132.000 HUF
359.66 USD
CS. NÉMETH MIKLÓS: Kalapos nő, 1989 (akvarell portré, jelz., 25x35) Márffy, Tóth Menyhért tanítványa
19.000 HUF
51.77 USD
CS. NÉMETH MIKLÓS: Absztrakt nemiség, '84 (pasztell 25x35 erotikus) Márffy, Tóth Menyhért tanítványa
15.000 HUF
40.87 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 21:06
45.000 HUF
122.61 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 18:27
9.900 HUF
26.97 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
45.000 HUF
122.61 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 08:18
120.000 HUF
326.97 USD
bárhölgy
edit
eisch
kalocsai hímzett
társalgó
vadász medál
csontszobor
fazekas istván
sírok
tramontina
retro borotva
szabadságharcz
2 fillér 1931
10 centesimi
karácsonyfa tartó
bronz buddha
gyűjtői
friedrich
ezüst fülbevaló button
nyuszi figura
1000 líra
xviii század
vörösréz gyertyatartó
terminátor
balkon