csendélet (3.257 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 19:10
99.000 HUF
269.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 19:00
790.000 HUF
2,149.18 USD
200.000 HUF
544.10 USD
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 18:54
450.000 HUF
1,224.21 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
84.000 HUF
228.52 USD
Csendélet könyvekkel. Kiss Ernő 1957-ben festett forradalmi csendélete. A kép tanúsítványt kap.
62 x 52 cm kerettel, kb. 50 x 40 cm keret nélkül
132.300 HUF
359.92 USD
Feltöltve: Ma, 14:36
34.300 HUF
93.31 USD
Pillangóvirágok. 50x70 cm,vászonkép zománccal. Károlyfi Zsófia Prim-djas alkotó műve,tanúsítvánnyal.
41.250 HUF
112.22 USD
Feltöltve: Ma, 14:31
33.675 HUF
91.61 USD
Feltöltve: Ma, 14:27
145.000 HUF
394.47 USD
Feltöltve: Ma, 14:23
31.200 HUF
84.88 USD
Feltöltve: Ma, 10:02
150.000 HUF
408.07 USD
Feltöltve: Ma, 08:00
72.000 HUF
195.87 USD
Feltöltve: Ma, 07:42
120.000 HUF
326.46 USD
Feltöltve: Ma, 05:52
70.000 HUF
190.43 USD
Ritkaság
Feltöltve: Ma, 05:33
59.500 HUF
161.87 USD
Feltöltve: Ma, 05:33
24.500 HUF
66.65 USD
Feltöltve: Ma, 05:33
17.500 HUF
47.61 USD
2 db Rezes Molnár Lajos Páros asztali csendéletek!
RITKASÁG! Kivállo ajándékötlet!
105.000 HUF
285.65 USD
Feltöltve: Tegnap, 23:10
11.700 HUF
31.83 USD
Feltöltve: Tegnap, 23:05
130.500 HUF
355.02 USD
Feltöltve: Tegnap, 23:04
153.000 HUF
416.23 USD
Feltöltve: Tegnap, 22:02
18.900 HUF
51.42 USD