glatz (18 tétel)
Feltöltve: 2023. szept. 05. 12:57
39.000 HUF
108.43 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
39.500 HUF
109.82 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:58
48.000 HUF
133.45 USD
Vágtató ménes sok alakos lovas festmény Csikós Tóth András,mesterei: Rudnay, Glatz Videó is készült!
99.000 HUF
275.24 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
130.000 HUF
361.43 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
417.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 15:38
1.000.000 HUF
2,780.23 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 16:52
2.262.400 HUF
6,290.00 USD