pad (14 tétel)
Szignálatlan festmény - Az alkotó egy bizonyos Kálmán ... lehet - Táj fákkal, paddal, patakkal - 461
2.000 HUF
5.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
29.000 HUF
80.55 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
29.500 HUF
81.94 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:31
35.000 HUF
97.22 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 16:07
45.000 HUF
124.99 USD
VÍGH: Padok a ház előtt, 1948 (olaj, vászon 40x50 cm) XX. század közepe utcakép, város falu ermészet
49.000 HUF
136.10 USD
Feltöltve: 2023. júl. 05. 09:50
85.000 HUF
236.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:00
99.000 HUF
274.98 USD