szőnyi (25 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 16. 16:34
100.000 HUF
281.71 USD
Szőnyi István (1894-1960) Tükör előtt c. aukcionált festménye eladó
MNG száma: 4181/86
7.500.000 HUF
21,127.99 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 15:58
65.000 HUF
183.11 USD
Feltöltve: 2024. febr. 07. 11:18
9.900 HUF
27.89 USD
MOSSHAMMER GYÖRGY : jelzett festmény keretezett MECSEK VÁROROM 1949 SZŐNYI TANITVÁNY NEMZETI GALÉRIA
32.000 HUF
90.15 USD
HETEY KATALIN: Anya gyermekével, pasztell, 1959 (szülői szeretet, kettős portré, arckép, Szőnyi tan.
49.000 HUF
138.04 USD
Szőnyi István Portré
Mesteri portré a nagy művészről
120.000 HUF
338.05 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 21:20
29.000 HUF
81.69 USD
47.500 HUF
133.81 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 12:26
175.000 HUF
492.99 USD
Feltöltve: 2023. nov. 18. 19:02
75.000 HUF
211.28 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:56
18.000 HUF
50.71 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:34
59.000 HUF
166.21 USD
hollóházi kávé kiöntő
festmények virág
zsolnay pirogránit kaspó
eozin gerezdes váza
lorántffy zsuzsanna
mányoki ádám
ww2 sisak
paizs péter
kékfestő ruha
rococo
ottó wagner szék
lipik
barasits
hollóházi balaton
óvár
lőfegyverek
karácsonyfa gömb dísz
reinprecht károly
borospohár készlet
alabástrom óra
salvador dali litográfia
maple leaf
aranyozott falikar
thonet kisasztal
mozart bögre