akvarell (1.208 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 17:49
99.990 HUF
276.49 USD
Feltöltve: Ma, 10:50
12.000 HUF
33.18 USD
Feltöltve: Ma, 10:42
39.500 HUF
109.22 USD
Feltöltve: Ma, 10:27
34.000 HUF
94.02 USD
Feltöltve: Ma, 06:47
28.000 HUF
77.42 USD
Feltöltve: Tegnap, 08:22
23.920 HUF
66.14 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 16:52
225.600 HUF
623.82 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 12:22
60.300 HUF
166.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 21:05
10.200 HUF
28.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 16:26
134.100 HUF
370.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:51
39.920 HUF
110.39 USD
Id. Székács Zoltán festőművész (1921-1983) – Az Angyalvár Rómában c. festménye
Olaszország kedvelőknek!
76.000 HUF
210.15 USD
Id. Székács Zoltán festőművész (1921-1983) – A Tevere-part Rómában c. festménye
Olaszország kedvelőknek!
76.000 HUF
210.15 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
55.000 HUF
152.08 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
387.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 09:06
45.000 HUF
124.43 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 08:32
45.000 HUF
124.43 USD
mesterséges gyémánt
staub
alföldi gulyás
ezüst leveses
fehér tea
1821
zsolnay 6 személyes teáskészlet
matula gy oszkár
1814
trapéz
olasz táj
malachit karkötő
hajóharang
görögkatolikus
1777
artis orbis goebel
tájképes tányér
szecessziós kehely
régi üveg karácsonyfadíszek
herendi vh
antik férfi gyűrű
bolbáné széles magda
várnegyed
kertész erzsébet
ólomkristály kosár