nagybánya (4 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 15. 08:24
51.000 HUF
143.32 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
393.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:51
319.200 HUF
897.00 USD
art magazin
lámpa gyári csillár
ezüst papucs
antik karácsonyi képeslap
replika pengő
mázsa mérleg
bánsági andrás
angol könyvespolc
kelemen pál
gombahatározó
koboldok
sörreklám
retro csúcsdísz
pótizzó
uniszex ezüst gyűrű
szőnyeg arab
barackfa
papírgyűjtemény
kév
csavart üveg
dalalo
horváth lőrinc
faragott lakk
villeroy boch schramberg
alföldi magnóliás