szódásüveg (1 tétel)
intarziás tálca
zsolnay kávés kiöntő
zala bútor
vasal
szarvasi retro lámpa
zentai kálmán
úrihímzés
art deco étkező asztal
retro cipő
viktória gyűrű
stengel
3 súlyos falióra
opál arany ékszer
görögkatolikus
réz locsoló kanna
cári rubel
ezüst kenguru
cha cult
orion molecz
1986 forgalmi sor
aquincum szánkózó
made in china
márvány asztali lámpa
borsos miklós rézkarc
fűszertartó szett