tihanyiné (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 02. 19:12
34.200 HUF
94.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
414.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 22:05
111.000 HUF
306.96 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
120.000 HUF
331.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,382.71 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
331.85 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 19:32
40.000 HUF
110.62 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
345.68 USD
Feltöltve: 2023. szept. 06. 10:55
239.000 HUF
660.94 USD