tihanyiné (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 02. 19:12
34.200 HUF
94.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
415.70 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 22:05
111.000 HUF
307.62 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
120.000 HUF
332.56 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,385.67 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
332.56 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 19:32
40.000 HUF
110.85 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
346.42 USD
Feltöltve: 2023. szept. 06. 10:55
239.000 HUF
662.35 USD
csont doboz
altvien
mecseki itóka
arany bankjegy
szolgálati
gót betűs
zsolnay szecessziós váza
poulsen
ónémet asztalka
hólyagos
almási
irizáló üveg
magyar tallérok
alfonz mucha
20 fillér 1989
hajóvontatók
colorvox
ezüst kézitükör
mirage
prohászka
joláthy attila
ring
gránát köves ezüst gyűrű
réz kristály
halászbárka