Pad (6 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 04. 16:07
45.000 HUF
125.87 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
29.000 HUF
81.11 USD
VÍGH: Padok a ház előtt, 1948 (olaj, vászon 40x50 cm) XX. század közepe utcakép, város falu ermészet
49.000 HUF
137.05 USD
Feltöltve: 2023. júl. 05. 09:50
85.000 HUF
237.75 USD
göcsey józsef
gubbio
hollóházi tálaló
népi ing
zsolnay boci
asa
olvasó bagoly
kallós
bécsi barokk komód
zsolnay modern váza
zománcos vajling
karos fotel
kistáska
csőrike
porcelán festmény
hatástalanított puska
afrikai asztal
természet
zománcozott ezüst
tardi sándor
porcelán tortatál
dobogókő
bergman
intarziás dohányzóasztal
victoria austria