tihanyi lajos (7 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:32
105.450 HUF
295.70 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
420.63 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,402.11 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
336.51 USD
swarovski gyűrű
címeres ezüst
feszültségmérő
neobarokk konzolasztal
teás fémdoboz
antik éjjeli lámpa
óriási váza
zsolnay fehér barokk
baba bölcső
görög ezüst
dolly roll
zsolnay nefelejcses tál
szivarka papír
szabó lajosné
pls porcelán
gombóc
karikás peti
retro plüss maci
reichenbach váza
szecessziós ezüst medál
olympus mju
daru madár
opatija
réz ablak kilincs
bádog edény