tihanyi lajos (16 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
417.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 22:05
111.000 HUF
309.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 15:31
14.999 HUF
41.76 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
192.10 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,392.08 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 21:48
5.500 HUF
15.31 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
334.10 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
219.95 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 08:50
125.000 HUF
348.02 USD
gellért
bod éva váza
nepál
kerámia csillár
raab
hollóházi porcelán figura
tarokk kártya
torday
mohácsi
nagy csillár
szecessziós kancsó
fehérarany karikagyűrű
edo
ladányi imre
zsolnay kék váza
brüsszeli
szarvasagancs
horgolt kesztyű
porcelán tálaló
török jános tál
steiner
ww
lombik kávéfőző
gömb dísz
szent anna