tihanyi lajos (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:32
105.450 HUF
297.14 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
422.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 15:31
14.999 HUF
42.26 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
194.43 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,408.92 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 21:48
5.500 HUF
15.50 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
338.14 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
222.61 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 08:50
125.000 HUF
352.23 USD
szmrecsányi
erdélyi ferenc
ünnepi
keresztszem
10 francs
beck fülöp
anchor
diavetítő régi
törékeny vágyak
fátyolüveg váza
nagyméretű zsebóra
óvoda
nachtmann
játék vonat
mag bertalan
galanda
cabinet fotó
viharlámpa üveg
páll magdi
lakkozott fa
húros
baba takaró
aranyozott falikar
ruppert zsuzsa
retro italok