tihanyi lajos (25 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 17:59
49.000 HUF
136.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
417.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 22:05
111.000 HUF
308.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 10:55
171.450 HUF
476.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 15:31
14.999 HUF
41.70 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 15:37
450 HUF
1.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 15:36
450 HUF
1.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
191.82 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,389.99 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 21:48
5.500 HUF
15.29 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
333.60 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
219.62 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 08:50
125.000 HUF
347.50 USD
Feltöltve: 2023. okt. 29. 21:56
20.000 HUF
55.60 USD
Feltöltve: 2023. aug. 30. 14:15
29.000 HUF
80.62 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 16:51
10.700 HUF
29.75 USD
11.200 HUF
31.14 USD
retro bőrtáska
kerámia dísztányér
falusi festmény
vico
tanga
orfeum
curt schlevogt
mini lámpa
hall
pesti est
süteményes tányérok
legelő
ritka zsolnay bögre
grófi ezüst
szálloda csengő
orosz kézzel festett
anya szobor
holányi julianna
gránát bross
porcelán juhász
muránói kakas
fazekasság
majláth
csebi pogány istván
cári rubel