antik keret (8 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 31. 23:52
35.700 HUF
98.63 USD
Antik litográfia, színezett rézkarc a francia Rambures kastélyáról
Antik francia rézkarc intarziás keretben
29.000 HUF
80.12 USD
Feltöltve: 2023. nov. 22. 13:52
38.000 HUF
104.98 USD
Feltöltve: 2023. nov. 20. 14:20
8.000 HUF
22.10 USD
KERET ÁR! Francia antik acélmetszet kézi színezés antik divat nyomat Heloise Leloir értékes keretben
43.210 HUF
119.37 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 08:31
43.210 HUF
119.37 USD