antik keret (8 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 31. 23:52
35.700 HUF
99.16 USD
Antik litográfia, színezett rézkarc a francia Rambures kastélyáról
Antik francia rézkarc intarziás keretben
29.000 HUF
80.55 USD
Feltöltve: 2023. nov. 22. 13:52
38.000 HUF
105.55 USD
Feltöltve: 2023. nov. 20. 14:20
8.000 HUF
22.22 USD
KERET ÁR! Francia antik acélmetszet kézi színezés antik divat nyomat Heloise Leloir értékes keretben
43.210 HUF
120.02 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 08:31
43.210 HUF
120.02 USD
hozomány láda
festett lakkfa
alföldi piros arany
pakistan
behúzott gömb
védőnői
olasz pohár
10 literes
birodalmi bélyeg
angyalhaj
király g
herendi viktória mintás óra
ezüstök gyertyatartók
anglia térkép
cello
punu
sárgaréz kiöntő
cseh porcelán bögre
augarten wien porcelán
partylite
meisseni lámpa
karácsonyi pohár
zsolnay díszdoboz
markazit óra
barokk hálószoba bútor