antik keret (13 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 20. 14:20
8.000 HUF
22.22 USD
Antik litográfia, színezett rézkarc a francia Rambures kastélyáról
Antik francia rézkarc intarziás keretben
29.000 HUF
80.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 23:52
35.700 HUF
99.16 USD
Feltöltve: 2023. nov. 22. 13:52
38.000 HUF
105.55 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 08:31
43.000 HUF
119.44 USD
KERET ÁR! Francia antik acélmetszet kézi színezés antik divat nyomat Heloise Leloir értékes keretben
43.210 HUF
120.02 USD
43.210 HUF
120.02 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 09:16
45.000 HUF
124.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 18:48
118.400 HUF
328.87 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 16:52
262.400 HUF
728.85 USD
fehérarany karlánc
hotel porcelán
arany karika gyűrűk
zsolnay díszváza
gemini
utazási plakát
régi fa képkeret
nádas béla
karácsonyfadísz pólyásbaba
bay keramik
dali rézkarc
hibátlan kézi csomózású
hóbor
törpe karácsonyfadísz
forint 1880
barkóczy
gyapjú női kabát
hozomány láda
tábori főző
brut
szent istván 2021
alföldi porcelán nárciszos
lady chippendale
házgyári
babaházi baba