kis (56 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 22:29
1.500 HUF
4.22 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 15:16
1.000 HUF
2.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 14:20
2.500 HUF
7.03 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 08:00
3.500 HUF
9.85 USD
Feltöltve: 2024. febr. 07. 19:43
9.900 HUF
27.86 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 17:10
2.000 HUF
5.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 09:48
2.000 HUF
5.63 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 21:03
2.500 HUF
7.03 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 19:52
1.000 HUF
2.81 USD
Retro régi jelzett mázas kerámia kis tálka edény dísz asztalidísz mécses gyertya tartó- 7,3 cm magas
3.000 HUF
8.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 31. 16:10
2.500 HUF
7.03 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 00:15
9.000 HUF
25.32 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 15:21
800 HUF
2.25 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 02:00
4.400 HUF
12.38 USD
Feltöltve: 2023. okt. 17. 04:11
2.800 HUF
7.88 USD
Feltöltve: 2023. jún. 27. 20:11
3.800 HUF
10.69 USD
Nagyméretű kuglófsütő- Dunántúl, XIX. század. Mázas cserép. kis mázhibákkal, de szép állapotban 25,5
10.000 HUF
28.14 USD
kirakati
vasmű
csepel varrógép
kézi fúró
muránói pohár
karácsonyi tányér
drasche kenguru
faragott falikép
nordic ware
flamenco
3 lei
pengő unc
dumas
ezüst keresztelő pohár
fényképész
bőrönd matrica
pompadour étkészlet
szász endre doboz
zsolnay pillangós cukortartó
miniatűr kép
réz fülbevaló
karcagi üveg váza
ezüst lot
bordó kristály váza
fatima keze