kis (27 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 08. 15:16
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2024. febr. 07. 19:43
9.900 HUF
27.88 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 21:03
2.500 HUF
7.04 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 19:52
1.000 HUF
2.82 USD
Retro régi jelzett mázas kerámia kis tálka edény dísz asztalidísz mécses gyertya tartó- 7,3 cm magas
3.000 HUF
8.45 USD
Feltöltve: 2023. dec. 31. 16:10
2.500 HUF
7.04 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 02:00
4.400 HUF
12.39 USD
Feltöltve: 2023. jún. 27. 20:11
3.800 HUF
10.70 USD
Nagyméretű kuglófsütő- Dunántúl, XIX. század. Mázas cserép. kis mázhibákkal, de szép állapotban 25,5
10.000 HUF
28.16 USD
daulton
vágott blokk
budafoki üveg
korondi bögre
kozma istván festmény
herendi méz
kék zafír gyűrű
hollóházi váza hajnalka
tokaji aszú 6 puttonyos
kamatos utalvány
naf naf
espana 82
alföldi porcelán art deco
jelenetes angol tányér
zsidó medál
zafír gyémánt gyűrű
szabó béla leo
eton herendi teás
kisláng
david andersen
parád kristály
cica lámpa
ezüst nyaklánc lapos
cseh jelenetes
tájkép erdőrészlet