kis (27 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 08. 15:16
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2024. febr. 07. 19:43
9.900 HUF
27.90 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 21:03
2.500 HUF
7.04 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 19:52
1.000 HUF
2.82 USD
Retro régi jelzett mázas kerámia kis tálka edény dísz asztalidísz mécses gyertya tartó- 7,3 cm magas
3.000 HUF
8.45 USD
Feltöltve: 2023. dec. 31. 16:10
2.500 HUF
7.04 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 02:00
4.400 HUF
12.40 USD
Feltöltve: 2023. jún. 27. 20:11
3.800 HUF
10.71 USD
Nagyméretű kuglófsütő- Dunántúl, XIX. század. Mázas cserép. kis mázhibákkal, de szép állapotban 25,5
10.000 HUF
28.18 USD
zsolnay eper
japán baba
pilóta sisak
tildy
macska festmény
bronz tükör
drasche mozsár
ezüst ékszer szett
sárkányölő szent györgy
postabank
zsolnay pillangós kávés
csigatészta
geörcs
türkiz fülbevaló arany
kötegelő
fehér ruha
csalány béla
máltai
herendi harmonika váza
antik kotta
ország
alapmáz
régi korsó
mokka
olivin