6 tétel
Más tárgyak eladási ára is érdekli? Lépjen az Archív Katalógus oldalra.
zenélő óra
majolika alátét
italy
925
torday
régi reklám
sommerso
régi kép
antik söröskorsó
nagy gábor
herendi puli
aranyozott zsolnay
paddington
bárány sütőforma
retro kerámia tányér
tramp
1 millió pengő
réz láda
barna ilona
antik tányér herendi
szobanövény
vetítővászon
evőeszközök
borbély szék
papp sándor