intarziás (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 18. 05:39
4.800 HUF
13.52 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 10:51
28.000 HUF
78.86 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 23:20
2.500 HUF
7.04 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 17:56
1.900 HUF
5.35 USD
Feltöltve: 2023. okt. 24. 13:28
4.000 HUF
11.27 USD
Feltöltve: 2023. szept. 24. 18:08
88.000 HUF
247.85 USD
Feltöltve: 2023. aug. 15. 20:09
8.900 HUF
25.07 USD
manlicher
sárga rózsás porcelán
1805
mini vitrin
jelzett fa
1941 húsz pengő
hatalmas kaspó
skipper
főtaxi
ezüst kézitükör
vérkő
pengő 1943
káldy
zsolnay többtüzű váza
markos vera
jablonec
kisméretű
victoria austria
ezüst gyűrű gyöngy
tiffany mennyezeti lámpa
magyar remekírók
kerti kerámia
cipő 40
50 fillér 1920
zsolnay mászó