gyöngy (4 tétel)
Új, antique hatású, virág mintás, faragott, gyöngyökkel díszített esküvői gyűrűtartó doboz, faládika
4.500 HUF
12.35 USD
Feltöltve: 2023. dec. 30. 16:52
3.000 HUF
8.23 USD
Feltöltve: 2024. jan. 30. 17:01
9.000 HUF
24.69 USD
Feltöltve: 2023. dec. 30. 16:42
4.000 HUF
10.98 USD
antik kapcsoló
szaft
hummel angyalka
gyöngyház intarzia
ezüst nyelű kés
városlődi váza
azerbajdzsán
szász endre kávéskészlet
rövidnadrág
kováts ferenc
sztár üdítő
sendra
cd állvány
kályha tálca
ikarus busz
vasgyár
madaras festmény
rangjelzések
guy degrenne
kovácsoltvas lakat
fotó keretben
fischet
máltai lovagrend
kerámia nyuszi
krajtsovits margit