levendula (1 tétel)
Más tárgyak eladási ára is érdekli? Lépjen az Archív Katalógus oldalra.
virágárus
gerhardt alajosné
régi fém doboz
gyerekek
zsolnay marie
halkés
bécsi barokk asztal
strissowszky
tudor óra
réth
marimekko
art deco doboz
gobelin szék
csontos
bicigli
1939 1 pengő
aranyozott keret
19 század
dunaszerdahely
antik kávéfőző
antik asztalközép
komiszár
konyhai kés
porcelán betétes
blokkoló