vaskereszt (23 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 26. 21:18
280.000 HUF
784.57 USD
Német 2. VH Vaskereszt Iron Cross / Eisernes Kreuz EK1 Schauerte & Hohfeld nem mágneses belső maggal
199.999 HUF
560.40 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 18:41
146.000 HUF
409.10 USD
Feltöltve: 2023. jún. 18. 10:05
135.000 HUF
378.27 USD
Feltöltve: 2024. febr. 02. 17:52
89.000 HUF
249.38 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 17:28
85.000 HUF
238.17 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 00:16
78.000 HUF
218.56 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 13:30
75.000 HUF
210.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 22:14
32.000 HUF
89.66 USD
Német Kitüntetések 1880 37x43cm Kromolitográfia Lipcse Bibliographisches Institut Metszet Vaskereszt
22.000 HUF
61.64 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 13:24
20.000 HUF
56.04 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 11:14
16.999 HUF
47.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 11:11
14.999 HUF
42.03 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 02:09
2.500 HUF
7.01 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 22:08
2.500 HUF
7.01 USD
cseh pohár
zsolnay siófok
szecessiós
reményik
fali feszület
hummel falikép
dordzse
tojásfőző porcelán
alföldi porcelán leveses
kígyó bőr
olaj lámpás
szita nyomat
borsos miklós rézkarc
porcelán juhász
hollóházi porcelán hajnalka
egymásba tolható
zsolnay eozin őzike
pompadour kávéskészlet
postatiszta bélyeg
herendi 6 személyes teáskészlet
szecessziós fali polc
ezüst korall gyűrű
chanel táska
bahamák
zsolnay dugó