Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
antik evőeszköz (579 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 18. 11:58
12.000 HUF
33.16 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 10:27
4.990 HUF
13.79 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.65 USD
Feltöltve: 2023. okt. 07. 16:12
36.000 HUF
99.47 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, 6 személyes desszertes kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.580 HUF
65.16 USD
Feltöltve: 2023. szept. 13. 13:14
14.500 HUF
40.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 05:34
103.999 HUF
287.37 USD
ANTIK EZÜST , 8-SZEMÉLYES HALAS EVŐESZKÖZKÉSZLET ,PEST 1910 ÉVEK
Nagyon szépen vésett ,Rendkívül kedvező ár
296.000 HUF
817.90 USD
Feltöltve: 2023. jún. 01. 06:37
9.000 HUF
24.87 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
59.57 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 11:25
29.000 HUF
80.13 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
65.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 12:46
233.400 HUF
644.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 14:21
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 15:39
6.770 HUF
18.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:23
101.150 HUF
279.49 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
60.65 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
10 db ezüstözött, jelzett, antik, chippendale, kb. 100 éves, csillogó teáskanál, gyönyörű állapotúak
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.600 HUF
34.82 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 11:45
16.900 HUF
46.70 USD
Feltöltve: 2023. máj. 08. 09:54
333.000 HUF
920.13 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 08:00
20.000 HUF
55.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:57
38.000 HUF
105.00 USD
Antik, ezüstözött, Elkington & Co, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.360 HUF
25.86 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 10:53
1.599.000 HUF
4,418.30 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 14:27
18.000 HUF
49.74 USD
Feltöltve: 2023. máj. 29. 09:21
22.990 HUF
63.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 18:59
7.440 HUF
20.56 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
21.14 USD
Antik /1800- as évek/ Ezüst Süteményes készlet,Aranyozott pengével/ villa fejrésszel Díszdobozban!!!
39.900 HUF
110.25 USD
Feltöltve: 2023. máj. 09. 19:04
59.000 HUF
163.03 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 10:39
5.700 HUF
15.75 USD
Feltöltve: 2023. dec. 24. 10:26
70.000 HUF
193.42 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
54.82 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 21:03
52.000 HUF
143.68 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 06:29
3.300 HUF
9.12 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 15:22
6.000 HUF
16.58 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 07:05
39.900 HUF
110.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:45
6.800 HUF
18.79 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:44
20.000 HUF
55.26 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 14:00
435.000 HUF
1,201.98 USD
Antik, ezüstözött, Sheffield, pontsoros, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.750 HUF
24.18 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 08:09
4.000 HUF
11.05 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 20:47
1.200 HUF
3.32 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 10:30
55.000 HUF
151.97 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 07:58
4.500 HUF
12.43 USD
Feltöltve: 2023. júl. 24. 09:39
1.499 HUF
4.14 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.