korsó (3.528 tétel)
Feltöltve: Ma, 07:59
9.030 HUF
25.03 USD
Feltöltve: Ma, 07:32
20.230 HUF
56.08 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:50
98.000 HUF
271.66 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:36
28.000 HUF
77.62 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:18
4.990 HUF
13.83 USD
3 ágú korona címer jelzéssel ellátott fajansz korsó. 18cm magas. Nagyon szép állapotban. 19.sz vége?
120.000 HUF
332.65 USD
Antik porcelán söröskorsó, fedeles kupa
Kézifestésű, német litofán porcelán
29.900 HUF
82.89 USD
Feltöltve: Tegnap, 08:00
8.500 HUF
23.56 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 23:03
3.500 HUF
9.70 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 21:22
6.650 HUF
18.43 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 21:19
5.600 HUF
15.52 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 21:18
6.300 HUF
17.46 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 16:40
11.900 HUF
32.99 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 14:38
2.160 HUF
5.99 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 14:26
15.500 HUF
42.97 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 11:08
14.800 HUF
41.03 USD
Gyönyörű különleges ón-korsó sas làbak golyóval,jelzett , mesterjegy ,nehéz kupa kehely gyüjteménybe
24.800 HUF
68.75 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 10:34
2.000 HUF
5.54 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 07:27
12.750 HUF
35.34 USD
2.125 HUF
5.89 USD
1.700 HUF
4.71 USD
1.700 HUF
4.71 USD
1.275 HUF
3.53 USD