glatz (80 tétel)
Feltöltve: 2023. máj. 28. 12:22
45.000 HUF
124.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 08:15
45.000 HUF
124.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:26
45.000 HUF
124.99 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:58
48.000 HUF
133.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:50
48.000 HUF
133.33 USD
Glatz Oszkár (1872-1958) Szappanbuborék - nagyon igényes színezett rézkarc keretezve (számlát adunk)
95.000 HUF
263.87 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 15:28
95.000 HUF
263.87 USD
Vágtató ménes sok alakos lovas festmény Csikós Tóth András,mesterei: Rudnay, Glatz Videó is készült!
99.000 HUF
274.98 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
130.000 HUF
361.09 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
416.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 15:38
1.000.000 HUF
2,777.62 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 16:52
2.262.400 HUF
6,284.10 USD
fazekas attila
fujifilm
cseke
ezüst gyűrű ametiszt
herendi viktória kaspó
cserép kancsó
markó ernő
markos vera
öntöttvas falikút
10 centimes
jelzett üveg
magyar remekírók
poulsen
lazio
olaj vászon
fa szekrény
porcelán figura kislány
herendi teknős
zsolnay modern váza
villeroy botanica
art deco brill
tűz opál
nyuszi figura
noel o gábor
palla