Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
láda (375 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 21. 16:22
4.500 HUF
12.47 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 18:29
29.990 HUF
83.13 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 19:55
12.000 HUF
33.26 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 12:03
5.000 HUF
13.86 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 18:38
12.000 HUF
33.26 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 06. 17:04
480.000 HUF
1,330.52 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 07:33
49.999 HUF
138.59 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 09:27
32.000 HUF
88.70 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 07:43
40.000 HUF
110.88 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 09:09
39.990 HUF
110.85 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 14:36
7.000 HUF
19.40 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 12:02
1.700 HUF
4.71 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.19 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 10:02
25.990 HUF
72.04 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 08:40
15.300 HUF
42.41 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 14:20
7.900 HUF
21.90 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
zsolnay mászó
díszoklevél
mária ezüst medál
többtüzű
csillár angyalkás
100 forint 1960
szomália
kahla készlet
madár itató
wilhelm pieck
hólyagos
gyerekszoba
ii erzsébet
mérleg medál
ezüst cukorcsipesz
konyha kés
klein ármin zsolnay
lóczy lajos
szecessziós ezüst gyűrű
szováta
jelzett üveg
zsolnay dzsámi
brunner
pavel
alföldi bonbonier