Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
antik váza (2.463 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 18:27
38.000 HUF
105.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 15:11
950 HUF
2.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 15:11
1.650 HUF
4.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 12:07
30.000 HUF
82.94 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 10:04
10.999 HUF
30.41 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
276.45 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 14:59
110.000 HUF
304.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 20:19
38.890 HUF
107.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 16:27
7.000 HUF
19.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 16:22
3.900 HUF
10.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 15:45
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 15:00
6.100 HUF
16.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 12:38
7.500 HUF
20.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 11:21
2.500 HUF
6.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 10:22
19.990 HUF
55.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 10:19
8.000 HUF
22.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 10:08
32.000 HUF
88.47 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 08:59
5.000 HUF
13.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 21:15
10.999 HUF
30.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 18:45
1.000 HUF
2.76 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 18:45
1.000 HUF
2.76 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 18:24
155.000 HUF
428.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 16:45
3.600 HUF
9.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 16:45
3.600 HUF
9.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 15:45
44.000 HUF
121.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 15:42
15.200 HUF
42.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 14:37
350.000 HUF
967.66 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 09:52
2.200 HUF
6.08 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.