régi óra (13 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 18. 13:40
10.000 HUF
28.16 USD
Retro régi két részes jelzett műanyag doboz tároló - Óra és Műszerkészító KTSZ.- kb. 1970-es évekből
3.500 HUF
9.86 USD
Feltöltve: 2023. aug. 27. 12:49
8.500 HUF
23.94 USD
német bakelit
férfi irha
alföldi rózsaszín virágos
wiener nostalgie
bagoly persely
pál károly
kalocsai mintás kávéskészlet
nő megállj
szabó tükör
fodros szélű
csizma bögre
karácsonyfadísz kacsa
semi antik
antik óra boulle
zsolnay dobozka
tündérmesék
drasche popey
1rubel
svoboda
herendi kanalasgém
kompótos tálkák
karácsonyi abrosz
máriamedál
tejkaramella
zöld karácsonyfa dísz