régi óra (13 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 18. 13:40
10.000 HUF
27.64 USD
Retro régi két részes jelzett műanyag doboz tároló - Óra és Műszerkészító KTSZ.- kb. 1970-es évekből
3.500 HUF
9.67 USD
Feltöltve: 2023. aug. 27. 12:49
8.500 HUF
23.49 USD
kronach
andruskó
kristóf kornélia
gumi figura
zsolnay dísztál
légió
fatüzelésű
zsolnay eozin rákos tál
ózd
halasi horváth
viktória süteményes
gloria
liszkai
meztelen
veres péter
együtt
régi parfümös üveg
sorozat
adolf
egermann
kashmir
bécsi barokk ülőgarnitúra
ónémet karosszék
vas virágtartó
herendi készlet kávés