krigli (2 tétel)
Hollóházi porcelán sörös korsó, krigli, komló felirattal és mintával két aranyozott csíkkal, jelzett
5.000 HUF
13.82 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 21:10
800 HUF
2.21 USD
zeller mihály
gránit csésze
figurális
fém játék
kaspó nagy
zsolnay leveses csésze
ujpál
zsolnay piros eozin
lomonosov
kincsesház
herendi desszertes
sztereo
rottmann mozart
pagoda
zsolnay mikulásvirág
balla margit
gál béla
kína
100x80
női sapka
lepke porcelán
tyúkot etető
bakányi
érmetároló
balatonboglár