krigli (2 tétel)
Hollóházi porcelán sörös korsó, krigli, komló felirattal és mintával két aranyozott csíkkal, jelzett
5.000 HUF
14.09 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 21:10
800 HUF
2.25 USD
britannia
selyem ruha
karikagyűrűk
nagyméretű szobor
záhonyi géza
macska festmény
földrajzi társaság
sanyo rádió
hollóházi tálca
zsolnay bambusz mintás
björn wiinblad
tacskó lámpa
porcelán teás
olgyay ferenc
schnauzer
retro nyaklánc
gyerek arany fülbevaló
bering
francia kard
öntvény szobor
gyertyatartók
teplitz
érme tartó
historizáló
mozaik asztal