vászon táska (6 tétel)
hollóházi ametiszt
kisrádió
kalocsai párna
achát szelet
dietmar
zománcozott vödör
skipper
földes imre
román lej
lufthansa
merino
masé
foglalat réz
kávéadagoló
ezüst desszert
muránói üveg nyaklánc
varrógépállvány
agancsnyelű
sonkaüveg
agricola lídia
erdei sándor
aranyozott kávéskészlet
ruscha
kavich
zsolnay bögre balaton