54 tétel
Eladva: 2024. márc. 03. 12:55
Eladva: 2024. febr. 25. 13:07
Eladva: 2024. febr. 20. 16:27
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
Eladva: 2024. febr. 08. 08:51
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. ápr. 07. 21:45
Eladva: 2024. ápr. 02. 10:55
Eladva: 2024. ápr. 11. 13:05
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
Eladva: 2024. febr. 11. 22:43
porcelán füles tál
kuglófsütő kerámia
montblanc
antik kés
amfora
fésülködő asztal
bonanza
kártyaasztal
pénztárjegy
satu
1915 10 fillér
garfield
herendi sárkány
umf
bizsucsomag
thorma jános
bútor gömb
csáki maronyák józsef
angyal medál
okuláré
basch
szalon
alföldi porcelán napocskás
rózsalánc
fotelágy