53 tétel
Eladva: 2024. febr. 11. 22:43
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
Eladva: 2024. ápr. 11. 13:05
Eladva: 2024. ápr. 02. 10:55
Eladva: 2024. ápr. 07. 21:45
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. febr. 08. 08:51
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
Eladva: 2024. febr. 20. 16:27
Eladva: 2024. febr. 25. 13:07
Eladva: 2024. márc. 03. 12:55
villog
daru állólámpa
angol királyné
antik felesütős falióra
ipm junior alfa
német porcelán lovashintó
duplafalu üvegpohár
pöttyös ddr
gyöngyösi tál
szsz
alföldi gyerek zsiráfos
magyar matchbox
zsolnay váza 41 5 cm
meny�t
rusztikus vidéki tálalószekrény
selyem tartalmú
csontváry kosztka tivadar 200 forint
kiszed
honduras bélyeg
hamuz��
női 62 ezüst gyűrű
alföldi porcelán napocskás tányér
kolibri petróleumfőző
kis tálalók
philips wouwerman