antik üveg (28 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 05. 17:37
4.500 HUF
12.46 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 12:38
32.000 HUF
88.59 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 16:42
10.900 HUF
30.18 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 08:40
30.000 HUF
83.06 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 11:41
11.000 HUF
30.45 USD
IV. Napóleon. Antik, Ezüst v ezüstözött Krisztus, Korpusz Aranyozott ovális keretben domború üveggel
245.455 HUF
679.55 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 14:26
14.000 HUF
38.76 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
22.000 HUF
60.91 USD
22.000 HUF
60.91 USD
22.000 HUF
60.91 USD
28.000 HUF
77.52 USD
28.000 HUF
77.52 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
18.000 HUF
49.83 USD
7.800 HUF
21.59 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 02:00
36.000 HUF
99.67 USD
45.000 HUF
124.58 USD
42.000 HUF
116.28 USD
55.000 HUF
152.27 USD
38.000 HUF
105.20 USD
Feltöltve: 2023. szept. 26. 10:59
85.000 HUF
235.33 USD
Feltöltve: 2023. júl. 12. 10:33
12.000 HUF
33.22 USD