antik üveg (24 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 05. 17:37
4.500 HUF
12.46 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 12:38
32.000 HUF
88.62 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 11:41
11.000 HUF
30.46 USD
IV. Napóleon. Antik, Ezüst v ezüstözött Krisztus, Korpusz Aranyozott ovális keretben domború üveggel
245.455 HUF
679.77 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
22.000 HUF
60.93 USD
22.000 HUF
60.93 USD
22.000 HUF
60.93 USD
28.000 HUF
77.54 USD
28.000 HUF
77.54 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
18.000 HUF
49.85 USD
7.800 HUF
21.60 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 02:00
36.000 HUF
99.70 USD
45.000 HUF
124.62 USD
42.000 HUF
116.32 USD
38.000 HUF
105.24 USD
55.000 HUF
152.32 USD
Feltöltve: 2023. júl. 12. 10:33
12.000 HUF
33.23 USD
hálózsák
sovereign
mengele
hatalmas kaspó
herendi csontos tányér
herendi virágmintás
1000 líra
szerigráfia
falióra mutató
bronz buddha
miniatűrök
hollóházi doboz
blazsek
gomblyuk jelvény
abc bögre
homolka
2 dl pohár
antik hálószoba bútor
áldor jános lászló
lovas kocsi
dékány andrás
arany lapka
zsolnay n
barokk tálca
főtaxi