9 tétel
Komód,Smizett, Éjjeli szekrény,Comodino.Art Deco,Tv,szekrény, posztamens szobortartó, intarziàs szép
vasaló talp
vívás
labor mérleg
óvóhely
ambrus imre
porcelán bili
arató korsó
török jános sérült
ezüst antik medál
húsvéti nyuszi
stephen king
ford
régi persely
papír doboz
antik szakácskönyv
rozsda
hénel gusztáv
art deco csésze
ezüst kulcstartó
neoreneszánsz étkező
rajztábla
tilos
szivar tartó
műszőrme bunda
régi üveg karácsonyfa dísz