Összes kategóriában
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

7 tétel

Ezüst áttört bonbon kínàló.William Devenport. Birmingham 1906- 1907. Ezüst áttört bonbon kínàló.William Devenport. Birmingham 1906- 1907.
Fix áras termék
9.900 HUF 32.85 USD
Ezüst bonbonier üveg betéttel Ezüst bonbonier üveg betéttel
Alkuképes termék

Ezüst bonbonier üveg betéttel

Feltöltve: 2019. 09. 22. 21:57
45.000 HUF 149.31 USD
Gretschl József. 1841 Budai ezüst kínàló Gretschl József. 1841 Budai ezüst kínàló
Fix áras termék

Gretschl József. 1841 Budai ezüst kínàló

Feltöltve: 2019. 11. 19. 14:03
69.000 HUF 228.95 USD
0R181 Antik 800-as ezüst bonbonier 144 g 0R181 Antik 800-as ezüst bonbonier 144 g
PayPal Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

0R181 Antik 800-as ezüst bonbonier 144 g

Feltöltve: 2018. 12. 07. 02:00
69.800 HUF 231.60 USD
Hatalmas ezüst aranyozott bonbonier 1222 g Hatalmas ezüst aranyozott bonbonier 1222 g
Fix áras termék

Hatalmas ezüst aranyozott bonbonier 1222 g

Feltöltve: 2019. 09. 12. 15:31
280.000 HUF 929.07 USD
Antik Ezüst Filigrán Hihetetlen Ritkaság Eladó & Csere Is LEÁRAZVA Antik Ezüst Filigrán Hihetetlen Ritkaság Eladó & Csere Is LEÁRAZVA
Alkuképes termék
299.999 HUF 995.43 USD

Google+