Terméktípus

Jelzett

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

17 tétel

Ezüstözött cigarettásdoboz Ezüstözött cigarettásdoboz

Ezüstözött cigarettásdoboz

Feltöltve: Tegnap, 13:42
25.000 HUF 68.23 USD
Ezüstözött cigaretta tárca Ezüstözött cigaretta tárca

Ezüstözött cigaretta tárca

Feltöltve: 2022. ápr. 13. 19:45
1.500 HUF 4.09 USD
Ezüstözött cigaretta tárca, dózni Ezüstözött cigaretta tárca, dózni

Ezüstözött cigaretta tárca, dózni

Feltöltve: 2022. ápr. 04. 09:42
5.999 HUF 16.37 USD
Ezüstözött,zománc berakással tűzi aranyozott cigaretta tárca LEÁRAZVA Ezüstözött,zománc berakással tűzi aranyozott cigaretta tárca LEÁRAZVA
12.000 HUF 32.75 USD
Zománcdíszes, fajdkakasos kézifestésű cigarettatárca Zománcdíszes, fajdkakasos kézifestésű cigarettatárca
139.900 HUF 381.81 USD
Ezüst cigarettatárca 1937-1966 Ezüst cigarettatárca 1937-1966

Ezüst cigarettatárca 1937-1966

Feltöltve: 2021. dec. 19. 07:44
32.250 HUF 88.02 USD

Ezüstözött cigaretta tárca

Feltöltve: 2021. dec. 14. 15:02
4.000 HUF 10.92 USD
Díszes ezüstözött cigarettatartó Díszes ezüstözött cigarettatartó

Díszes ezüstözött cigarettatartó

Feltöltve: 2021. dec. 13. 18:14
4.000 HUF 10.92 USD
Antik ezüstözött  monogramos feliratos cigarettatárca Antik ezüstözött  monogramos feliratos cigarettatárca
6.000 HUF 16.38 USD
EZÜSTÖZÖTT CIGARETTATÁRCA  G 66 EZÜSTÖZÖTT CIGARETTATÁRCA  G 66

EZÜSTÖZÖTT CIGARETTATÁRCA G 66

Feltöltve: 2021. okt. 28. 09:20
3.000 HUF 8.19 USD
Antik ezüstözött vésett cigarettatárca "Otti" felirattal Antik ezüstözött vésett cigarettatárca "Otti" felirattal
2.000 HUF 5.46 USD
FERENC JÓZSEF ??? EZÜSTÖZÖTT, -MONOGRAMOS CIGARETTA TÁRCA FERENC JÓZSEF ??? EZÜSTÖZÖTT, -MONOGRAMOS CIGARETTA TÁRCA
9.900 HUF 27.02 USD
U8 Arany színű régi cigaretta tárca U8 Arany színű régi cigaretta tárca

U8 Arany színű régi cigaretta tárca

Feltöltve: 2021. aug. 19. 09:38
6.500 HUF 17.74 USD
Art Deco Cigarettatárca "Emu Brand" Alpacca Silva Chrome Art Deco Cigarettatárca "Emu Brand" Alpacca Silva Chrome
7.800 HUF 21.29 USD