Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
620 tétel
Feltöltve: 2023. okt. 20. 10:27
4.990 HUF
13.89 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.11 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 18:55
7.440 HUF
20.71 USD
Ezüstözött címeres díszkanalak 6,5 cm - 14 cm - ig. 11 db darabonként is megvehető
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
1.580 HUF
4.40 USD
Feltöltve: 2023. szept. 13. 13:14
14.500 HUF
40.37 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 14:32
18.200 HUF
50.67 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
60.03 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
65.85 USD
Feltöltve: 2023. okt. 27. 22:13
2.990 HUF
8.32 USD
Sheffield kések, ezüstözött villák, 6 személyes, vintage, jelzett, 12 db-os evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
15.950 HUF
44.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 14:21
3.000 HUF
8.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 18:48
7.440 HUF
20.71 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 15:39
6.770 HUF
18.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 19:40
95.000 HUF
264.49 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:45
11.830 HUF
32.94 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.11 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
10 db ezüstözött, jelzett, antik, chippendale, kb. 100 éves, csillogó teáskanál, gyönyörű állapotúak
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.600 HUF
35.08 USD
Sheffield kések, ezüstözött villák, 6 személyes, vintage, jelzett, 12 db-os evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
15.950 HUF
44.41 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 14:10
50.000 HUF
139.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 18:59
7.440 HUF
20.71 USD
Antik, ezüstözött, Elkington & Co, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.360 HUF
26.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:46
25.000 HUF
69.60 USD
Feltöltve: 2023. aug. 07. 08:05
15.000 HUF
41.76 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
21.30 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 07:17
5.900 HUF
16.43 USD
Feltöltve: 2023. aug. 23. 19:42
25.990 HUF
72.36 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 21:14
3.490 HUF
9.72 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 16:16
35.000 HUF
97.45 USD
Feltöltve: 2023. dec. 24. 10:26
70.000 HUF
194.89 USD
Feltöltve: 2023. jún. 05. 10:39
5.700 HUF
15.87 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.24 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 12:29
28.990 HUF
80.71 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 08:58
22.500 HUF
62.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 19:06
2.160 HUF
6.01 USD
Antik, ezüstözött, Sheffield, pontsoros, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.750 HUF
24.36 USD
Feltöltve: 2023. júl. 31. 19:34
120.000 HUF
334.10 USD
Feltöltve: 2023. jún. 27. 19:42
10.200 HUF
28.40 USD
Feltöltve: 2023. aug. 14. 12:59
2.590 HUF
7.21 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 20:47
1.200 HUF
3.34 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 21:14
2.290 HUF
6.38 USD
Feltöltve: 2023. aug. 30. 19:17
160.000 HUF
445.46 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 20:15
95.000 HUF
264.49 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
asztali foci
hollóházi olvasó lányok
fából
hollóházi csiga
nils holgersson
hanuka
videokamera
patron
bakonybél
jung
nyomásmérő
1934 2 fillér
morzsa seprű
balaton rézkarc
magyar nemzet
ital bontatlan
sikuta gusztáv
ceramano
kifestő
angolkisasszony
macskás tányér
vajnovszky
angol porcelán készlet
arta
roamer karóra