16 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 02. 11:06
28.000 HUF
77.77 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 07:40
35.000 HUF
97.22 USD
Feltöltve: 2023. okt. 19. 14:25
55.000 HUF
152.77 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 21:18
45.000 HUF
125.00 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 16:52
28.900 HUF
80.27 USD
Orosz Bronzírózott Öntött Spiáter Jermak Tyimofejevics Kozák Atamán Figurális Szobor.Jelzett. 40 cm.
125.000 HUF
347.21 USD
ezüst nyaklánc medállal
szobor fekete
thonet karfás
türkizköves fülbevaló
tereszczuk péter
pad ülőke
zsolnay klein
kék függöny
indiai lámpa
rovar gyűjtemény
niklova
fizika
szecessziós ezüst fülbevaló
ajkai kristály váza
ezüst levélbontó kés
1848 as
kék asztalközép
rózsaszín párduc
intarziás kisasztal
botjelvény
old country roses
söröskorsók
start pisztoly
varrógép pfaff
zsolnay névjegykártya tartó